خانه / دسته‌بندی نشده / اهمیت شستشوی روبالشتی وتمیزنگه داشتن آن

اهمیت شستشوی روبالشتی وتمیزنگه داشتن آن

در مورد اهمیت شستشوی روبالشتی و تمیز نگه داشتن آن نکاتی وجود دارد که بهتر است بدانید. خیلی از افراد به قدری که به شستشوی پرده و ملافه ها اهمیت می دهند، به تمیزی روبالشتی اهمیت نمی دهند. یادتان باشد که روبالشتی به طور مرتب در تماس با پوست های مرده، تعریق و بقایای لوازم آرایشی قرار دارد.

اهمیت شستشوی روبالشتی
اهمیت شستشویی روبالشتی

البته در مورد مایت ها یا همان موجودات میکروسکوپی متعلق به خانواده ی کنه ها صحبتی نکردیم. این موجودات میکروسکوپی به راحتی تکثیر می شوند و می توانند باعث بروز آلرژی های جدی شوند.
یادتان باشد که شب ها سر بیشتر عرق می کند. بدن ما هر شب به میزان یک لیتر آب از دست می دهد و تعریق حاصل، روبالشتی را آغشته می کند. در نتیجه لازم است که هر ۱۰ روز یکبار روبالشتی تان را شستشو دهید.

تولیدی روبالشتی نخی
تولیدی روبالشتی نخی اعلا

نحوه شستشوی انواع روبالشتی

اهمیت شستشوی روبالشتی بسیار زیاد است. برای شستشوی روبالشتی توجه به جنس آن بسیار مهم میباشد. به طور معمول روبالشتی نخی تترون و کتان را در صورتی که از ثبات رنگ آن مطمئن هستید میتوانید داخل ماشین لباسشویی قرار دهید. این کار را در مورد روبالشتی مخمل پارامونت و پورشه و مبلی هم میتوانید انجام دهید. این اجناس از مقاومت بالایی برخوردارند اما روبالشتی های ابریشمی و ربان دوزی و کارهای دستی را بهتر است با دست شستشو دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فاطمه انتصاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157407330
شماره فکس:02189784703
پست الکترونیکی: e.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت عرضه بالشت پنبه

شرکت عرضه بالشت پنبه

عرضه بالشت پنبه در بازار ها از طریق شرکت های متعددی انجام می شود که …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام کانال ایتا کانال سروش