این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات روبالشتی و روتختی و بالشت و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش تشک تخت یک نفره ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

اندازه استاندارد تشک تخت یک نفرهبهترین قیمت تشک تخت یک نفره ارزان

تشک تخت یک نفره ارزان را می توان از شرکت های تولید کننده انواع کالای خواب تهیه نمود. بازار فروش تشک تخت یک نفره از طرفداران بیشتری نسبت به تشک های دو نفره برخوردار بوده  و سهم بیشتری از خرید را به خود اختصاص داده است. جهت خرید عمده و تکی انواع تشک تخت یک نفره می توان به وب سایت های معتبر مراجعه نمود.

بازار فروش تشک تخت یک نفره ارزان

اندازه استاندارد تشک تخت یک نفره

اندازه استاندارد تشک تخت یک نفره تشک های تخت یک نفره دارای ابعاد مشخصی بوده و اندازه آنها در سایز های 220در 90 و 200 در 120  یا 200 در 140 می باشد . این دو سایز در تولید تشک تخت یک نفره بیشترین تولید را داشته و سایز 90 آن بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است. سایز 120 تشک تخت یک نفره برای افرادی مناسب است که جثه چاق تری داشته و یا با فرزند کوچک خود از آن استفاده می نمایدکه به آن تشک یک و نیم نفره نیز گفته می شود. 
تشک تخت یک نفره برای نوجوانان در سایز 180در80 برای تولید آن استفاده می شود. این سایز مناسب نوجوانان و جوانان با جثه لاغرتر و کوتاه تر می باشد. لازم به ذکر است علاوه بر سایزهای تشک تخت یک نفره ذکر شده تعدادی از تشک های تخت نیز به صورت سایزهای سفارشی تولید و به مشتریان عرضه می شود. سایزهای سفارشی اغلب در دو سایز 190در90 و 130 در80 می باشد که توسط شرکت های تولید کننده انواع تشک تخت تولید و به مشتریان مخصوص خود ارائه می دهد. لازم به ذکر است تشک های تخت یک نفره مخصوص نوزادان نیز در ابعاد سفارشی تولید و عرضه می شود. 
بعضی از تولید کنندگان سایز 200 در 90 را سایز استاندارد تشک تخت یک نفره دانسته و آن را مبنای درست در تولید تشک تخت می دانند.  

بهترین قیمت تشک تخت یک نفره ارزان

بهترین قیمت تشک تخت یک نفره ارزان بهترین و ارزانترین تشک تخت یک نفره را می توان از شرکت های تولید کننده انواع کالای خواب تهیه نمود. بازار تشک تهران یکی از مراکز اصلی فروش انواع کالای خواب و از جمله تشک های یک نفره و دو نفره و نوزاد با برندهای متفاوت می باشد. جهت خرید غیر حضوری با قیمت مناسب می توان به وب سایت های معتبر مراجعه و علاوه بر مطالعه مشخصات از جمله سایز و مواد تشکیل دهنده و طبی یا معمولی بودن تشک ، خرید با قیمت مناسبی انجام داد. قیمت عمده تشک تخت یک نفره به مراتب ارزانتر از قیمت تکی آن می باشد. البته نوع مواد مصرفی و رعایت استانداردهای لازم جهت تولید تشک های تخت نیز ار مواردی است که مشتریان به آن توجه کافی دارند.

مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات روبالشتی و روتختی و بالشت و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید