اطلاعات خرید

انواع مختلفی از روبالشتی در بازار موجود است، بنابراین مهم است که نوعی را انتخاب کنید که به نیازهای شما و مشتریانتان مطابقت داشته باشد.

جنس:روبالشتی ها از مواد مختلفی مانند پنبه، پلی استر، بامبو و ابریشم ساخته می شوند. هر ماده مزایا و معایب خاص خود را دارد. به عنوان مثال، روبالشتی های پنبه ای نرم و تنفس پذیر هستند، در حالی که روبالشتی های پلی استر بادوام و ضد لک هستند.

جنس روبالشتی
اندازه: روبالشتی ها در اندازه های مختلفی موجود هستند تا با اندازه های مختلف بالش مطابقت داشته باشند. قبل از خرید، حتماً اندازه بالش های خود را بررسی کنید.
سبک: روبالشتی ها در طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند. می توانید روبالشتی هایی را انتخاب کنید که با دکوراسیون اتاق خواب شما مطابقت داشته باشد.

هنگام خرید بالشت عمده، باید به چند نکته توجه کنید:

قیمت: قیمت بالش می تواند بسته به جنس، اندازه، سبک و برند متفاوت باشد. قبل از خرید، حتماً قیمت ها را مقایسه کنید.
حداقل سفارش: بسیاری از تامین کنندگان حداقل سفارش برای عمده فروشی دارند. قبل از خرید، حتماً از حداقل سفارش مطلع شوید.
هزینه های حمل و نقل: هزینه های حمل و نقل می تواند بسته به محل سکونت شما و وزن سفارش شما متفاوت باشد. قبل از خرید، حتماً هزینه های حمل و نقل را برآورد کنید.
سیاست های مرجوعی: قبل از خرید، حتماً سیاست های مرجوعی را بررسی کنید. در صورت عدم رضایت از محصول، باید بتوانید آن را برگردانید.

هنگام خرید روبالشتی عمده، مهم است که از کیفیت بالا بودن آنها مطمئن شوید. در اینجا چند نکته وجود دارد:

شهرت تامین کننده: قبل از خرید از تامین کننده، حتماً تحقیق کنید و شهرت آنها را بررسی کنید.
بررسی ها: نظرات مشتریان را در مورد محصولات و خدمات تامین کننده بخوانید.
ضمانت: به دنبال محصولاتی باشید که با ضمانت ارائه شوند. این به شما اطمینان می دهد که در صورت بروز مشکل می توانید آنها را جایگزین یا تعمیر کنید.

اطلاعات پرداخت

آرامش خاطر مشتریان از خرید خود در فروشگاه پخش کننده روبالشتی دیبافت از مهمترین اولویت‌های فروشگاه اینترنتی دیبافت می‌باشد. در همین راستا دیبافت تمام تلاش خود را بکار گرفته تا اطلاعات دقیقی از محصولات در سایت قرار داده شود تا مشتریان بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید قصد بازگشت و یا تعویض کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا دیبافت ضمانت ۳ روزه جهت بازگرداندن کالا را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

لیست علاقه مندی ها صفحه ای از سایت است که شما میتوانید محصولاتی را که قبلا در سایت مشاهده نموده اید و علامت قلب کنار آن را انتخاب کرده اید، در این لیست مشاهده کنید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.