روبالشتی

فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید عمده

فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید عمده

همانطور که قبلاً گفته شده است خواب یکی از مهم ترین نیاز های انسان بشمار می رود.

خرید و فروش عمده رو بالشتی پورشه سه بعدی با طرح های متفاوت توسط تولیدی ها و نمایندگان فروش در تمام نقاط کشور انجام می شود.

رو بالشتی در تنوع مدل و رنگ ها به بازار عرضه و تولید می شود همینطور هم به صورت ساده و طرحدار تولید می شوند.

معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که در کنار آن دارای ضخامت خوبی هم می باشد، که شما می توانید طرح و رنگ دلخواهتان را به صورت عمده از تامین کننده سفارش دهید.

که کل بدن انسان را خواب تحت تاثیر قرار می دهد، و به صورت عادی برای خواب به وسایل با کالای خواب نیاز است که یکی از آن ها وجود بالشت و روبالشتی مناسب می باشد.

بالشت یکی از مهم ترین وسیله برای خواب به حساب می آید، در صورتی که اگر هنگام خواب بالشت نداشته باشید دچار گردن درد و مشکلات مربوط به ستون فقرات خواهید شد و چون ما در روز و طولانی مدت از بالشت استفاده می کنیم طبیعتاً زود کثیف می شوند که باید هر از چندگاهی شسته شود اگر بالش شما رو بالشتی نداشته باشد مسلما در معرض آلودگی قرار می گیرد.

اگر هم شما بخواهید مداوم بالشت خود را شستشو دهید دیگر رنگی برای آن باقی نمی ماند و ظاهری کهنه به خود می گیرد و همینطور الیاف و پنبه موجود در بالشت نیز لطافت خود را از دست می دهد.

به همین دلیل است که خرید رو بالشتی با کیفیت می تواند به شما کمک کند، و کشیدن رو بالشتی روی بالشت این قابلیت را به شما می دهد که هر زمان و هر دقیقه بتوانید آن را شست شو دهید.

علاوه بر این رو بالشتی به راحتی می تواند باعث تنوع در کالای خواب و سرویس شما شود که دارای طرح های مختلف می باشد و می توانید با دکور و رنگ اتاق خود ست کنید تا اتاقتان جلوه ای ویژه به خود بگیرد.

ما در این سایت تمام تلاش خود را می کنیم تا شما بتوانید با در نظر گرفتن این نکته ها رو بالشتی مناسبی برای سویس خواب خود تهیه کنید.

رو بالشتی سه بعدی

رو بالشی پورشه چیست و فروش روبالشتی پرشه چه کاربردی دارد؟

رو بالشتی وسیله ای است که بر روی بالشت کشیده می شود و باعث جلو گیری و نفوذ آلودگی به بافت بالشت می شود و این قابلیت را نیز دارد که براحتی و در هر زمان شسته شود در صورت تغییر رنگ نیز به آسانی قابل تعویض می باشد.

در نتیجه بافت داخلی بالشت همیشه تمیز باقی خواهد ماند، که ما به راحتی متوجه آلودگی رو رو بالشتی می شویم و آن را شستشو می دهیم.

در بازار رو بالشتی  در انواع مدل و طرح های مختلف عرضه می شود که مطابق هر سلیقه ای خواهد بود.

رو بالشتی انواع مختلفی دارد که از نظر جنس می توان به این صورت نام برد: جنس استر، رو بالشتی ابریشمی، حوله ای، مخمل و…متفاوت است که هر فرد می تواند بسته به علاقه شخصی خود جنس پارچه رو بالشتی را انتخاب کند.

رو بالشتی با توجه به جنس و کیفیت دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود، رو بالشتی قیمت مناسبی دارد ولی رو بالشیت های ابریشمی و مخمل نسبت به رو بالشتی های دیگر قیمت بالاتری دارد و اینکه رو بالشتی با جنس نخ و پلی استر نیز موجود می باشد در بازار که شما می توانید به راحتی آن را تهیه کنید.

 

رو بالشی پورشه سه بعدی

رو بالشی مدل پورشه در بازار از بهترین جنس درجه یک تولید می شود، جنس پارچه پورشه از مخمل می باشد که برای استفاده روزانه بسیار مناسب است و دارای مقاومت بالا می باشد.

پارچه های پورشه آنتی باکتریال می باشند و به دلیل ماندگاری زیادی که دارند از فروش خوبی برخوردار هستند.

رو بالشی مخملی به دلیل درخواست بالای که دارند در انواع مدل ها و طرح رنگ تولید می شود رو بالشی پورشه با رنگ بندی ساده و طرحدار و سه بعدی به بازار وارد می شود که هر کدام در بین مشتریان خود استقبال خوبی داشته است.

رو بالشتی پورشه سه بعدی دارای دامنه رنگی بالایی می باشد و با انواع مدل و طرح های گوناگون روی محصول چاپ می شوند.

از رو بالشتی های سه بعدی با جنس مخمل برای سرویس خواب های نوزاد نیز استفاده می شود که قابلیت شست شو دارد ، هم به صورت دستی و هم توسط ماشین لباس شویی می توان شستشو را انجام داد.

ما در این سایت به این موضوع پر داخته ایم که بتوانیم شما را قبل از خرید بک رو بالشتی تا قبل از اینکه از آن به مدت چند روز با چند ماه استفاده کنید راهنمایی کنیم.

رو بالشتی پورشه سه بعدی تنها محصول این سایت نبوده بلکه شما این امکان را خواهید داشت که رو بالشتی های متنوع دیگر و هم اینکه دیگر وسایل مربوط به کالای خواب مانند تشک های مسافرتی، انواع بالشت، انواع مدل های پتو را در لیست خرید عمده خود وارد کنید.

رو بالشتی پورشه مدل سه بعدی که تولید داخل است توانسته مدل های گوناگون و با کیفیت را به بازار عرضه کند.

چاپ روبالشتی های سه بعدی توسط دستگاه های چاپ انجام می شود، که این می تواند دلیلی برای ایجاد طرح های متفاوت و گسترده شود.

رو بالشتی سه بعدی

رو بالشتی های سه بعدی که توسط دستگاه چاپ می شود براحتی می تواند روی دیگر وسایل کالای خواب نیز چاپ شود و با سرویس خواب ست شود که زیبایی بیشتری به اتاق خواب شما می دهد.

در بازار که مدل های زیاد با جنس های مختلف وجود دارد شما بتوانید بهترین نوع آن را خریداری کنید.

رو بالشتی مخملی دارای پارچه نرم و لطیف بوده که مورد توجه بسیاری از بانوان قرار گرفته است از گذشته تا به امروز به این دلیل که هم بافت نرم و لطیفی دارد و هم ماندگاری بالا دارد شستشو آن نیز راحت می باشد.

رو بالشتی با جنس نخی بیشتر برای فصل گرم مناسب است زیرا ما با این جنس احساس راحتی داشته و در فصل گرما سر گردن عرق کمتری می کند و همینطور دارای قیمت مناسبی نیز می باشد و شستشوی آن نیز براحتی امکان پذیر است.: یکی از گران قیمت ترین مدل های رو بالشتی، روبالشی ابریشمی می باشد.

رو بالشی ابریشمی نسبت به  جنس نخی و مخملی دارای قیمت بیشتری است زیرا تهیه ابریشم سخت تر است.

و حتی در صورت آلودگی ، رفع آن از روی رو بالشت ابریشمی سخت است و ممکن است لک ایجاد شده از بین نرود.

رو بالشتی پلی استر یا رو بالشتی های پلاستیکی که بین مردم به این اسم شناخته شده زیاد پارچه مناسبی برای رو بالشتی نمی باشد زیرا در هنگام استراحت سر و گردن دچار عرق می شود و فرد احساس ناراحتی می کند.

اکر تمایل به خرید این نوع رو بالشتی ها دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم که حداقل رو بالشتی از ترکیب  نخ و پلی استر خریداری کنید که قیمت خوبی هم دارد و دوام آن به صورت تکی بیشتر است.

ویژگی های یک رو بالشی مرغوب را می توان به این صورت نام برد:

۱-لطافت و نرمی رو بالشتی

۲-کیفیت و ماندگاری رو بالشتی

۳-حفظ ظاهر رو بالشتی که چرو ک نشود

۴-ماندگاری رنگ رو بالشتی

۵-مدل های بازاری که دارای زیپ باشد و به آسانی تعویض شود

۶-دارای طرحی جذاب و کناره های رو بالشتی داری لبه باشد

 

خرید عمده روبالشی پورشه سه بعدی

رو بالشتی های مدل پورشه در تمام نمایندگی ها و فروشگاه سر تا سر کشور موجود است که شما می توانید تمام مدل های موجود با جنس پورشه با طرح سه بعدی و دیگر طرح ها از این طریق یا توسط مراکز پخش عمده به تعداد بالا سفارش و خریداری کنید.

نکاتی که هنگام خرید یک رو بالشتی سه بعدی مناسب باید به آن توجه داشته باشید، حتما به طرح روبالشتی توجه داشته باشید که با سرویس خواب شما هماهنگ باشد زیرا قرار است شما از این محصول برای زیبایی بیشتر کالای خواب خود استفاده کنید در کنار آلوده نشدن بافت بالشتتان ، پس سعی کنید به مدل جذاب و زیبا انتخاب کنید.

مورد دیگر برای خرید رو بالشتی برای کودکان خود سعی کنید حتما از خود آن ها نظر بگیرید و طرحی را انتخاب کنید که مورد پسند خود آن ها باشد که باعث اعتماد به نفس آن ها نیز می شود پس رو بالشتی  با شخصیت مورد علاقه کودک دلبندتان خریداری کنید.

در انتخاب رو بالشتی حتما رنگ اتاق و سرویس را در نظر بگیرید که بارو بالشتی  شما هم رنگ شود زیرا در این صورت آرامش بیشتری خواهید داشت.

در کنار رنگ شما باید طرح رو بالشتی را نیز هماهنگ با اتاق خود خریداری کنید.

و اینکه رو بالشتی که انتخاب می کنید مدلی را بپذیرید که به راحتی قابل تعویض باشد تا شما در کمترین زمان ممکن آن را جابه جا کنید از این رو مدل گره ای و زیپی گزینه ی مناسبی می باشد.

اگر رو بالشتی دارای کناره و لبه باشد دارای زیبایی بیشتری می باشد و جلوه شیک تری به سرویس خواب شما می دهد.

در تمام نکات ذکر شده هر مدل رو بالشتی از نظر جنس و طرح مدل های مختلفی دارد که باز هم بسته به سلیقه افراد با هم فرق دارد.

در مرحله آخر قیمت رو بالشتی است زیرا در آخر این شمایید که قرار است برای خرید رو بالشتی هزینه کنید.

ما نیز برای سهولت در انتخاب شما تمام محصولات با طرح های مختلف و رنگ‌بندی در سایز های مختلف در سایت قرار داده ایم که شما می توانید از بین آنها خرید خود را سفارش دهید.

رو بالشتی پورشه

 

فروش عمده روبالشی پورشه سه بعدی

رو بالشتی سه بعدی به دلیل تنوع بالایی که در طرح دارد اکنون در بین دیگر محصولات درخواست بیشتری داشته که جز محصولات جدید شرکت نیز محسوب می شود ما نیز تمام تلاش خود را کرده ایم که در کنار فروش خوب کیفیت را نیز ملاک خود قرار داده باشیم

فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی در بازار با در نظر گرفتن کیفیت و مواد بکار رفته در جنس پارچه تعیین می شود.

فروش رو بالشتی پورشه با توجه به کیفیتی که دارد با قیمت بسیار مناسبی به بازار عرضه می شود.

خرید و فروش رو بالشتی پورشه با توجه به میزان درخواست یعنی تعداد عمده و تکی متفاوت می باشد.

قیمت عمده رو بالشتی با کمترین قیمت هم در بازار رقابتی می باشد، شما می توانید با مراجعه به یک مرکز معتبر با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید و یک رو بالشتی با قیمت پایین و ارزان قیمت را تهیه کنید.

تولیدی های ایرانی این مدل رو بالشتی پورشه سه بعدی را با نازل ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

بالشت هم مانند تشک نقش مهمی در خواب دارد اگر شب از بالشت غیر استاندارد استفاده کنید مسلما دچار گردن درد و مشکل ستون فقرات خواهید شد.

خرید رو بالشتی پورشه سه بعدی با کیفیت با قیمت عمده از اهمیت بالای در بین مشتریان خود برخوردار است.

تولید رو بالشتی های سه بعدی در ایران دارای تنوع زیادی بوده که براحتی می توانید طرح پورشه سه بعدی و دیگر مدل های سه بعدی را سفارش دهید.

فروش رو بالشتی پرشه سه بعدی به صورت عمده امروزه اهمیت زیادی داشته که این امر باعث رقابتی شدن این محصول با دیگر رقبای خود در این زمینه شده است.

 

 

 

 

 

 

140 فکر در مورد “ فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید عمده

 1. امید رسولی گفت:

  سلام وقت بخیر
  خرید و فروش عمده رو بالشتی پورشه سه بعدی با طرح های متفاوت توسط تولیدی ها و نمایندگان فروش در تمام نقاط کشور انجام می شود

 2. مینا اسدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  بالشت یکی از مهم ترین وسیله برای خواب به حساب می آید، در صورتی که اگر هنگام خواب بالشت نداشته باشید دچار مشکل می شوید

 3. محمد میلادی گفت:

  سلام وقت بخیر
  خرید و فروش عمده رو بالشتی پورشه سه بعدی با طرح های متفاوت توسط تولیدی ها تولید میشه من خودم همیشه از سایت شما خریدم خیلی راضیم

 4. امید رجبی گفت:

  سلام وقت بخیر
  رو بالشتی در تنوع مدل و رنگ ها به بازار عرضه و تولید می شود همینطور هم به صورت ساده و طرحدار تولید می شوند من از سایت خودتو گرفتم عالیه

 5. خدا بنده لو گفت:

  سلام خسته نباشید روبالشی هاس سه بعدی مخمل دارای طرح‌های گوناگون است وبادوام وضد آبرفت وضد رنگ رفتگی است

 6. بدرخانی گفت:

  سلام وقت بخیر روبالشی های مخمل سه بعدی پورشه دارای کیفیت و ماندگاری بالا و رنگ بندی متنوع وطرح های زیبای است

 7. مهسا جمالی گفت:

  سلام وقت بخیر
  رو بالشتی در انواع مدل و طرح های مختلف عرضه می شود که مطابق هر سلیقه ای خواهد بود من از سایت شما خرید کردم واقعا راضیم

 8. میلاد ترابی گفت:

  سلام وقت بخیر
  قصد خرید رو بالشتی پورشه با کیفیت از مجموعه شما را دارم ممنون میشم من را راهنمایی کنید در این زمینه و کاتالوگ تمام محصولات خود را ارسال فرمایید و اینکه شما کار های ارسال را برای صادرات به کشور ارمنستان هم خودتون انجام می دهید

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 9. امید باقری گفت:

  سلام وقت بخیر
  قصد خرید رو بالشتی پورشه با کیفیت از مجموعه شما را دارم ممنون میشم من را راهنمایی کنید در این زمینه و کاتالوگ تمام محصولات خود را ارسال فرمایید و اینکه شما کار های ارسال را برای صادرات به کشور ارمنستان هم خودتون انجام می دهید

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 10. امید ناصری گفت:

  سلام وقت بخیر
  ارسال به شهر بندر عباس دارید تعداد ارسالی شما از تعداد عمده منظورتون چنتاست ؟

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 11. امید حسنی گفت:

  سلام وقت بخیر
  رو بالشتی در انواع مدل و طرح های مختلف عرضه می شود که مطابق هر سلیقه ای خواهد بود

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 12. حمیدی گفت:

  سلام و روز خوش ببخشید میخواستم خرید برایه فروشگاه داشته باشم تعداد زیاد میشه طر ح برام بفرستید ممنون میشم

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 13. امید نصرتی گفت:

  سلام وقت بخیر
  رو بالشتی به راحتی می تواند باعث تنوع در کالای خواب و سرویس شما شود که دارای طرح های مختلف می باشد و می توانید با دکور و رنگ اتاق خود ست کنید تا اتاقتان جلوه ای ویژه به خود بگیرد

 14. امید حسنی گفت:

  سلام وقت بخیر
  بالشت یکی از مهم ترین وسیله برای خواب به حساب می آید، در صورتی که اگر هنگام خواب بالشت نداشته باشید دچار گردن درد و مشکلات مربوط به ستون فقرات خواهید شد

 15. زندگانی گفت:

  سلام عرض شد من برای فروشگاه کالا خواب چند جین روبالشی پورشه وسه بعدی و مخمل میخواستم طرح هاش مختلف باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

 16. حسین زاده گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  شما ارسال به شهر خرمشهر هم دارین؟

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 17. میلاد حسنی گفت:

  سلام وقت بخیر
  بالشت یکی از مهم ترین وسیله برای خواب به حساب می آید، در صورتی که اگر هنگام خواب بالشت نداشته باشید دچار گردن درد و مشکلات مربوط به ستون فقرات خواهید شد

 18. امید نادری گفت:

  سلام وقت بخیر
  رو بالشتی در تنوع مدل و رنگ ها به بازار عرضه و تولید می شود همینطور هم به صورت ساده و طرحدار تولید می شوند

 19. سمیه زهدی گفت:

  تولید رو بالشتی های سه بعدی در ایران دارای تنوع زیادی بوده که براحتی می توانید طرح پورشه سه بعدی و دیگر مدل های سه بعدی را سفارش دهید.

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 20. امید مجیدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  لیست قیمت به همراه عکس تمام محصولات روبالشتی پورشه با طرح های سه بعدی رو برایم ارسال کنید

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 21. دیربازی گفت:

  سلام وقت بخیر من از شما روبالشی سه بعدی پورشه خریداری کردم خیلی زیپ های محکمی دارد و دور دوزی تمیزی دارد

 22. احمد رفیعی گفت:

  سلام خسته نباشید ممنون از سایت بسیار خوبتون بهترین سایت در اینترنت است
  روبالشتی های سه بعدی خیلی زیبایی دارید و برجستگی ش بسیار قشنگ است

 23. محمد رضا یزدانی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  لیست قیمت به همراه عکس تمام محصولات روبالشتی با پارچه مبلی رو برایم ارسال کنید.
  ممنون

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 24. میلاد نادری گفت:

  سلام وقت بخیر
  رو بالشتی در تنوع مدل و رنگ ها به بازار عرضه و تولید می شود همینطور هم به صورت ساده و طرحدار تولید می شوند

 25. نجاتی گفت:

  سلام وقت بخیر روبالشی هاس سه بعدی مخمل دارای کیفیت و ماندگاری طولانی و ثبات رنگ وضد آبرفت هستند

 26. فتانه حسینی گفت:

  روبالشتی پورشه به دلیل بافتی که دارد از نفوذ الودگی به درن آن جلوگیری میشود

 27. نازنین طبیب گفت:

  همانطور که می دانید بالشت هم مانند تشک نقش مهمی در خواب دارد اگر شب از بالشت غیر استاندارد استفاده کنید مسلما دچار گردن درد و مشکل ستون فقرات خواهید شد

 28. دهخدایی گفت:

  تولید رو بالشتی های سه بعدی در ایران دارای تنوع زیادی بوده و به راحتی می توانید سفارش دهید

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 29. علیاری گفت:

  تولیدی های ایرانی به راحتی این مدل رو بالشتی پورشه سه بعدی را با نازل ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

 30. بهرام رضایی گفت:

  انتخاب روبالشتی کار دشواری به سبب طرح و مدل های متنوعی ک در بازار موجود است

 31. پریا جمشیدی گفت:

  رو بالشی ابریشمی نسبت به جنس نخی و مخملی دارای قیمت بیشتری است زیرا تهیه ابریشم سخت تر است.

 32. منا تحویلداری گفت:

  مزیت روبالشتی پورشه این است که در صورت آلودگی ، رفع آن از روی رو بالشت ابریشمی سخت است و ممکن است لک ایجاد شده از بین نرود.امت در پورهش راحت پاک میشود.

 33. النا حسن پور گفت:

  روبالشتی پورشه دارای طرحی جذاب و کناره های رو بالشتی داری لبه می باشد

 34. یاسین خانی گفت:

  ماندگاری رنگ رو بالشتی های پورشه بسیار بالاست

 35. حسن مهدیان گفت:

  لطافت و نرمی رو بالشتی های پورشه اغوا کننده و بی نظیر است.

 36. نازیلااحمدلو گفت:

  سلام روزتون بخیر ممنون از سایت خوبتون واطلاعت تون
  پارچه های سه بعدی واقعا خیلی زیبا و با کیفیت است

 37. بنفشه حسینی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  خواستم از شما خرید کنم خرید از شما به چه صورت است ؟

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 38. امینی گفت:

  سلام خسته نباشید خدا قوت من برای تجهیز کامل هتلم از شما رو بالشتی پورشه سه بعدی مخمل خریداری کردم واقعا جنسشون عالی بود طبق قولی که داده بودم اومدم و نظر حقیقیم رو براتون گذاشتم

 39. معصومه خسروی گفت:

  سلام وقت بخیر
  لیست قیمت به همراه عکس تمام محصولات روبالشتی با پارچه مبلی رو برایم ارسال کنید.

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 40. ستاره غفاری گفت:

  سلام خسته نباشید
  خیلی ممنون از سایت خوبتون و اطلاعاتی که شرح میدهید
  و خریدار را آگاه می کنید

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 41. دلوین خلجی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  شما ارسال به شهر بروجرد دارید ؟

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 42. امید نادری گفت:

  سلام یکی از زیباترین انواع روبالشتی های پورشه که امروزه مد شده استطرح های سه بعدی است که نسبت به نمونه های ش پرطرفدارتر است.

 43. سمیه یحیوی گفت:

  فرشته فانی موشکی

  رو بالشتی پورشه در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارد و برای مبل ها بسیار کاربرد دارد .

 44. سمیه یحیوی گفت:

  سلام وخسته نباشید روبالشتی های پورشه در طرح های خاصی دارند که یکیش رو بالشتی سه بعدی است که رنگ فیروزه ایش قشنگه

 45. رامین نادری گفت:

  سلام وقت بخیر
  آقای خسروانی آرزوی موفقیت بیشتر دارم برای شما زنده باشید.

 46. نادر اسدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  آرزوی موفقیت برای شما دارم و خواستم تشکر کنم از شما بابت محصولات عالی که عرضه می کنید
  آقای خسروانی آرزوی موفقیت بیشتر دارم برای شما زنده باشید.

 47. صادق هدایت گفت:

  سلام وقت بخیر من از سایت شما خرید کردم واقعا از کیفیت محصولات شما راضی هستم زنده باشید و همیشه در کارتان موفق باشید اقای خسروانی از اشنایی با شما خوش حالم

 48. محمد کیانی گفت:

  سلام روبالشتی در طرح ها و شکل ها ودر ابعاد یک ودو چهار نفره تولید وبه دست مصرف کننده میرسد
  روبالشتی بسیار گرم هستند در مناطق بسیار سرد کارایی دارند

 49. فدایی گفت:

  روبالشتی های پوش سه بعدی کیفیت فوق العاده ای دارند حداقل میزان خرید روبالشتی های پورشه سه بعدی چقدر باید باشد؟

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 50. امید نادری گفت:

  سلام خسته نباشید روبالشی ارزان با کیفیت بالا جفت یا تک ؟
  ارسال به تمام شهر ها دارید ؟

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 51. امید حسنی گفت:

  سلام وقت بخیر
  از اونجا که برای ست روبالشتی های سه بعدی دنبال روبالشی سه بعدی با جنس ساتن ابریشم بودم دلم و زدم به دریا و با دیدن ویدیو محصول ازتون روبالشی خریداری کردم

 52. امید حسنی گفت:

  سلام وقت بخیر
  روبالشتی خوبی بود از خریدم راضیم و روبالشتی های پورشه شما دارای کیفیت بالایی می باشند

 53. امید نادری گفت:

  سلام وقت بخیر
  روبالشتی های سه بعدی با جنس و رنگش عالیه همونی که میخواستم با عکس فرق نداره از بسته بندی خوبتون هم ممنون

 54. امید نادری گفت:

  سلام وقت بخیر
  من روبالشتی پورشه رنگ نقره ای برداشتم داشتم و از خرید خودم هم خیلی راضی هستم

 55. امید حسنی گفت:

  سلام وقت بخیر
  روبالشتی یکی از کالاهایی ضروری زندگی است و در این سایت با کیفیت بالا بی هم عرضه می شود

 56. امید نادری گفت:

  سلام وقت بخیر
  خیلی مطلب خوبی بود من خودم به پتوی خواب خیلی اهمیت می دم و یکی از مواردی هست که اگر باهاش راحت نباشم درست خوابم نمی بره ممنون از این مطالب خوبتون

 57. علی اکبر گفت:

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید خواستم بدونم برای اراک هم ارسال دارید؟ برای تجهیز هتل آپارتمانم میخواستم متشکر از شما

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 58. طلوعی گفت:

  فوق العاده نرم و لطیفه اصلا زیر سر هم لیز نمی خوره الان نزدیک یک ماه خریداری کردم قبلا ست صورتیشو برداشتم الان میخوام دوتا نقره ای سفارش بدم ممنونم از کیفیت کار بالاتون

 59. حسین میری گفت:

  روبالشتی یکی از ملزومات مهم برای خواب راحت است. چرا چقدر جنس روبالشتی خوب و نرمی آن بیشتر باشد کیفیت خواب بهتر می‌‌شود. البته ناگفته نماند اندازه و سایز روبالشتی نیز مهم است و روبالشتی خیلی کوچک مقبولیت چندانی ندارند. جنس روبالشتی نیز بسیار مهم است.

 60. هنگامه تقی زاده گفت:

  سلام عرض ادب خسته نباشید
  خواستم اگر امکانش هست با شما حضوری صحبت کن برای صادرات روبالشتی و بالش به کشور هند.

 61. داداشی گفت:

  سلام وقت بخیر
  خواستم ببینم چند روز کاری طول میکشه تا بار منو ارسال کنید؟من دیروز ثبت سفارش کردم.

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 62. ریحانه فدایی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  شما در کدام شهر ها ارسال دارین ؟

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 63. فرخی گفت:

  سلام وقت بخیر
  خواستم از بابت خوش قول بودنتون تشکرکنم خیلی زود بارم به دستم رسید. فقط اینبار میخوام اگر بشه باهم به صورت چکی کار کنیم آیا امکانش هست چک ۳۰ روزه بگیرید؟

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 64. سحر احمدی گفت:

  بالشت یکی از مهم ترین وسیله برای خواب به حساب می آید، در صورتی که اگر هنگام خواب بالشت نداشته باشید دچار گردن درد و مشکلات مربوط به ستون فقرات خواهید شد

 65. وحیدی گفت:

  رو بالشتی های سه بعدی که توسط دستگاه چاپ می شود براحتی می تواند روی دیگر وسایل کالای خواب نیز چاپ شود و با سرویس خواب ست شود که زیبایی بیشتری به اتاق خواب شما می دهد.

 66. پوریا گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من در کشور آلمان زندگی میکنم شما به این کشور صادرات انجام می دهید؟

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 67. وحید گفت:

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید میخواستم ببینم برای شهر ممسنی هم نمایندگی میپذیرید ؟ شرایط شما چیه؟ ارسال هاتون به چه شکله؟ با تشکر از شما و سایت خوبتون

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 68. واوانی گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که در کنار آن دارای ضخامت خوبی هم می باشد

 69. وفا صابری گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد

 70. سحر احمدی گفت:

  بالشت یکی از مهم ترین وسیله برای خواب به حساب می آید، در صورتی که اگر هنگام خواب بالشت نداشته باشید دچار گردن درد و مشکلات مربوط به ستون فقرات خواهید شداز این رو خیلی باید در انتخاب بالشت دقت نمود

 71. علی احمدی گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که در کنار آن دارای ضخامت خوبی هم می باشد

 72. فریبرز کمال پور گفت:

  نرم و نرمه عالیه اصلا لیز نیست و از زیر سر لیز نمیخوره من چهار تا روبالشی نقره ای بدون لبه سفارش دادم و کنارش کلاه خواب هم سفارش دادم که اونم عالیه فقط لطفا رو تختی ساتن ابریشم بیارید چون دوست دارن از خودتون خرید کنم

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 73. بهروز شعیبی گفت:

  سلام وقتت بخیر
  قیمت روبالشتی هاتون جفتی چقدره؟
  چطور میتونم سفارش بدم ؟
  فروش به صورت تکی هم دارین؟

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 74. جمالیان گفت:

  سلام خدا قوت رو بالشتی پورشه سه بعدی دارای دامنه رنگی بالایی می باشد و با انواع مدل و طرح های گوناگون روی محصول چاپ می شوند

 75. ترنم گفت:

  بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که در کنار آن دارای ضخامت خوبی هم می باشد

 76. کاظمی گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که در کنار آن دارای ضخامت خوبی هم می باشد

 77. واوانی گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که در کنار آن دارای ضخامت خوبی هم می باشدمن خودم همیشه از سایت شما خریدم خیلی راضیم

 78. علی احمدی گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد

 79. خدا پناهی گفت:

  سلام وقت بخیر
  خواستار خرید از شما هستم لطفاً یک قرار ملاقات برای من هماهنگ کنید.

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 80. صداقت گفت:

  اسمش باکلاسه پورشه😂

 81. علیدوستی گفت:

  سلام عرض ادب ممنون از مطالب ارزنده وبا ارزشی که در سایتتون قرار میدید در انتخاب کالا موثره باتشکر

 82. خلیلی گفت:

  خرید و فروش عمده رو بالشتی پورشه سه بعدی با طرح های متفاوت توسط تولیدی ها و نمایندگان فروش در تمام نقاط کشور انجام می شود.

 83. حسنی گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که در کنار آن دارای ضخامت خوبی هم می باشد

 84. کریمی گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که در کنار آن دارای ضخامت خوبی هم می باشد

 85. کریمی گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد

 86. دولت ابادی گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که در کنار آن دارای ضخامت خوبی هم می باشد

 87. خانلری گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد

 88. خانلری گفت:

  اگر هم شما بخواهید مداوم بالشت خود را شستشو دهید دیگر رنگی برای آن باقی نمی ماند و ظاهری کهنه به خود می گیرد و همینطور الیاف و پنبه موجود در بالشت نیز لطافت خود را از دست می دهد.

 89. واعظی گفت:

  فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که در کنار آن دارای ضخامت خوبی هم می باشد، که شما می توانید طرح و رنگ دلخواهتان را به صورت عمده از تامین کننده سفارش دهید.

 90. واوانی گفت:

  رو بالشتی در تنوع مدل و رنگ ها به بازار عرضه و تولید می شود همینطور هم به صورت ساده و طرحدار تولید می شوند.

 91. حسنا حسن پور گفت:

  سلام وقت بخیر
  من از طریق یکی از دوستانم که تعریف شما رو بسیار کرد آشنا شدم و گفتن که صادرات هم انجام میدین من در کشور پاکستان زندگی می کنم شما امکان ارسال به این کشورو دارید؟
  ممنون میشم نمونه کارهاتونو از طریق ایتا برام ارسال کنید.

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120517960
   09129726698

 92. ابراهیمی گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که در کنار آن دارای ضخامت خوبی هم می باشد

 93. فروتن گفت:

  روبالشتی پورشه سه بعدی برای خریدمنزل مناسب است ودرطرح ورنگهای متنوع دربازارموجوداست.

 94. هادیان گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد که در کنار آن دارای ضخامت خوبی هم می باشد

 95. علی احمدی گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشدهم به صورت ساده و طرحدار تولید می شوند من از سایت خودتو گرفتم عالیه

 96. جعفر نژاد گفت:

  سلام ودرود
  روبالشی پورشه سه بعدی واقعا باکیفیت هم از الحاظ جنس وهم نام برند قشنگی که داره واقعا برازنده اش هست ممنون

 97. کریمی گفت:

  رو بالشتی در تنوع مدل و رنگ ها به بازار عرضه و تولید می شود همینطور هم به صورت ساده و طرحدار تولید می شوند

 98. لاله کریمی گفت:

  بالشت هم مانند تشک نقش مهمی در خواب دارد اگر شب از بالشت غیر استاندارد استفاده کنید مسلما دچار گردن درد و مشکل ستون فقرات خواهید شد.

 99. تاجیک گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد

 100. خالد زمانی گفت:

  سلام وقت بخیر
  بالشت یکی از مهم ترین وسیله برای خواب به حساب می آید، در صورتی که اگر هنگام خواب بالشت نداشته باشید دچار مشکل می شوید

 101. علویان گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  لطفاً لیست قیمت روبالشتی‌ هاتون را در واتساپ برام ارسال کنید.
  ممنون

 102. اشنا گفت:

  خواب ازنیازهای اصلی انسان است وبرای داشتن خواب راحت بایدبالشتی طبق استانداردتهیه کردوبرای تمیزی وزیبایی آن روبالشتی مناسب تهیه کرد.

 103. تقوی گفت:

  بالشت یکی از مهم ترین وسیله برای خواب به حساب می آید، در صورتی که اگر هنگام خواب بالشت نداشته باشید دچار گردن درد و مشکلات مربوط به ستون فقرات خواهید شد

 104. کاظمی گفت:

  معمولا رو بالشتی پورشه سه بعدی برای خرید منزل انجام می شود، فروش رو بالشتی پورشه سه بعدی یکی از با کیفیت ترین مدل ها می باشد

 105. براتی گفت:

  شمامیتوانیدطرح ورنگ دلخواهتان درخصوص روبالشتی پورشه سه بعدی رابصورت عمده ازتامین کننده تهیه کنید.

 106. ‌گودرزی گفت:

  رو بالشتی در تنوع مدل و رنگ ها به بازار عرضه و تولید می شود همینطور هم به صورت ساده و طرحدار تولید می شوند.

 107. واعظی گفت:

  سلام وقت بخیر
  خرید و فروش عمده رو بالشتی پورشه سه بعدی با طرح های متفاوت توسط تولیدی ها تولید میشه من خودم همیشه از سایت شما خریدم خیلی راضیم

 108. وحیدی گفت:

  رو بالشتی به راحتی می تواند باعث تنوع در کالای خواب و سرویس شما شود که دارای طرح های مختلف می باشد و می توانید با دکور و رنگ اتاق خود ست کنید

 109. وطن دوست گفت:

  سلام وقت بخیر
  خرید و فروش عمده رو بالشتی پورشه سه بعدی با طرح های متفاوت توسط تولیدی ها و نمایندگان فروش در تمام نقاط کشور انجام می شود

 110. فاطمه گفت:

  روبالشتی های پورشه سه بعدی پورشه تنوع طرح بالایی دارن

 111. ترانه عباسیان گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  شما ارسال به شهر خرمشهر هم دارین ؟

 112. شیرودی گفت:

  سلام وقت بخیر
  خواب از مهم ترین نیاز های انسان برای سلامت جسم وروح بشمار می رود.

 113. ترابی امین گفت:

  خرید و فروش عمده رو بالشتی پورشه سه بعدی با طرح های متفاوت توسط تولیدی ها و نمایندگان فروش در تمام نقاط کشور انجام می شود.

 114. شهامت گفت:

  سلام وقت بخیر
  بالشت یکی از مهم ترین وسیله برای خواب به حساب می آید، در صورتی که اگر هنگام خواب بالشت نداشته باشید دچار مشکل می شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.