خرید اینترنتی زیرانداز | لیست قیمت عمده زیرانداز

خرید اینترنتی زیرانداز مسافرتی، فرصتی برای انتخاب و خریدی مناسب از بین انواع زیرانداز های تولید شده ایجاد می نماید. در این روش خریداران حق انتخاب از بین گزینه های زیادی را دارند که ممکن است در خرید های حضوری این امکان میسر نشود. همچنین امکان مقایسه مدل های مختلف به همراه مزیت ها و ویژگی های هر زیرانداز برای کاربران آنلاین مهیا می شود. خرید اینترنتی با چند کلیک ساده و صرف حداقل زمان همراه بوده و مشتری می تواند ضمن مشاهده نمونه های مختلف، نمونه مورد نظر را انتخاب نموده و به سبد خرید خود بیفزاید. این روش خرید با کاهش سفر های درون شهری و در نتیجه عدم روبرو شدن با ترافیک های سنگین شهری همراه است و در هر ساعت از شبانه روز فرصت خرید را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد.

خرید اینترنتی زیرانداز | لیست قیمت عمده زیرانداز

بزرگترین فروشگاه اینترنتی زیرانداز در ایران

بزرگترین فروشگاه اینترنتی زیرانداز در ایراناشخاصی که به دنبال مرکز فروش زیرانداز از هر نوع می باشند، می توانند از بزرگ ترین وب سایت های فروش اینترنتی کمک بگیرند. در حال حاضر فروشگاه های زیادی در اینترنت فعالیت دارند که با طراحی سایت فروش به فروش کالا های مختلف از جمله زیرانداز می پردازند.
برخی از این فروشگاه ها در حال حاضر به عنوان بزرگ ترین مراکز خرید اینترنتی در ایران شناخته می شوند و به عرضه جدید ترین مدل های زیرانداز می پردازند. از جمله مدل های این کالا می توان موارد زیر را به شمار آورد:

 • زیرانداز جاجیم، زیرانداز حصیری، زیرانداز کوهنوردی فوم، زیرانداز سفری ساحل، زیرانداز حصیری چوبی

این اجناس در فروشگاه های آنلاین به همراه تصاویر مربوطه و قیمت هر مدل فرصتی را برای تجربه یک خرید آنلاین ممکن می سازند. با مقایسه نمونه های مختلف زیرانداز در اسرع وقت می توان خرید خود را از هر نقطه ای انجام داد.
راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت تخصصی فروش برای کسانی که نمی توانند از پس هزینه های اجاره و خرید مغازه برآیند، بهترین فرصت ممکن برای تجارت و کسب و کار مجازی می باشد.

فروش عمده زیراندازهای ورزشی و مسافرتی

فروش عمده زیراندازهای ورزشی و مسافرتی

فروش عمده زیرانداز توسط عمده فروشان به
فروشگاه های مختلف صورت گرفته و از آن جا به دست مصرف کننده نهایی می رسد.

فروشگاه هایی که زیر انداز مسافرتی یا ورزشی را عرضه می دارند، برای تامین کالای
مورد نیاز خود به عمده فروشان مراجعه نموده و طبق میزان فروش خود تعداد مورد نیاز
را سفارش داده و خریداری می کنند. 
فروش عمده در ایام عید نوروز و تابستان  به دلیل تقاضای زیاد افزایش می یابد و فعالیت و
فروش این واحد ها افزایش می یابد و در این زمان فعالیت تولید کنندگان نیز بیشتر می شود.
معامله و خرید و فروش یک کالا در حجم
زیاد، توزیع و تامین آن را به سراسر کشور طبق برنامه زمان بندی مشخص تحقق خواهد
بخشید. ضمن این که عمده فروشان در بازار دارای فعالیت محدود هستند و به طور رایج تعداد معدودی کالا را با حجم زیاد در مجموعه فروش خود دارند.

بهترین زیراندازهای حصیری سفری

بهترین زیراندازهای حصیری سفریسابقه استفاده از زیرانداز حصیری دارای قدمتی طولانی است و این زیرانداز ها از قدیمی ترین و شناخته شده ترین انواع این کالا هستند.
در قدیم تنوع موجود در زیرانداز ها مانند الان نبود و محدود به موارد انگشت شماری میشد که نوع حصیری نمونه ای از آن بود. بهترین نوع این تجهیزات به کمک برگ گیاهانی مانند نخل خرما و سایر گیاهان مشابه تولید می شد که از زیبایی خاصی برخوردار بود و مقاومت آن نیز باعث استفاده از آن برای مدت زمان طولانی می شد.
این وسایل در حال حاضر نیز بیشتر توسط زنان جنوب ایران تولید می شود و در واقع نوعی شغل و صنعت خانگی به شمار می رود که زنان به این وسیله به اقتصاد خانواده کمک می کنند.
از آن جا که این تولیدات با استفاده از مواد طبیعی تهیه می شوند به همین دلیل از استحکام و دوام خوبی برخوردارند و سبک بوده و حمل و نقل آنها آسان است.

تولید زیراندازهای جاجیمی ایرانی

تولید زیراندازهای جاجیمی ایرانیجاجیم نوعی دست بافته متعلق به سرزمین ایران است که در گروه صنایع دستی قرار می گیرد و تولید آن با ایجاد ارزش افزوده قابل توجهی همراه است. 

بافت زیرانداز جاجیم بیشتر توسط عشایر و
زنان روستایی انجام می شود که این کار را به صورت صنایع دستی به بازار عرضه
می نمایند. بنابراین حاصل زحمات و دسترنج زنان و دختران روستایی و عشایری تامین
کننده نیاز بازار های داخلی و خارجی به این وسیله می باشند
.

جاجیم از موادی همچون پشم
گوسفند بافته می شود که بسیار گرم است و بیشتر مناسب استفاده در مناطق سردسیر
ایران مانند آذربایجان غربی، کردستان و نواحی غربی ایران می باشد که از زمستان های
سرد برخوردارند
.

پس از آماده سازی پشم گوسفند و
نخ ریسی آن به کمک چرخ دستی، زنان شروع به بافت زیرانداز می کنند. طرح های زیبا و
برگرفته از طبیعت و رنگ های شاد مهمترین مشخصه این اجناس است که در نمونه های آن
به خوبی مشهود می باشد
.

قیمت زیراندازهای حصیری چوبی

قیمت زیراندازهای حصیری چوبیزیرانداز حصیری چوبی از الیاف گیاهی و برگ گیاهان ساخته می شود و به دلیل این که توسط دست بافته می شود، از قیمت بیشتری برخودار می باشند. سایز و اندازه یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این وسایل می باشد که سایز های آن شامل اندازه ها و ابعاد کوچک و ابعاد متوسط تا خیلی بزرگ می شود.
این مدل از زیرانداز در گروه صنایع دستی قرار می گیرند و حاصل تلاش و کار دستان توانمند کارگرانی است که به کمک این هنر زیبا وسیله ای برای امرار معاش خود فراهم نموده اند. این دست بافته ها ضمن برخورداری از کیفیت و دوام لازم از زیبایی خاص نیز برخوردار بوده و با خرید آنها می توان یک روز دلنشین را در فضای باز تجربه نمود.
برای دریافت قیمت زیرانداز از این مدل می توان از اینترنت و فضای مجازی نیز کمک گرفت. فروشگاه های زیادی این تولیدات را عرضه می کنند و با قیمت روز به فروش می رسانند.

مرکز پخش زیراندازهای برزنتی

مرکز پخش زیراندازهای برزنتیزیرانداز برزنتی به دلیل استفاده از مواد اولیه خاص که از جنس برزنت هستند به این نام عنوان می شوند. برزنت ها معمولا نوعی الیاف مصنوعی هستند که از پلی اتیلن با روکش یورتان ساخته می شوند.
از این پارچه ها برای تولید زیرانداز های برزنتی استفاده می شود که دارای مزایای زیادی می باشند. بخشی از این مزایا عبارت است از:

 • دارای استقامت کششی و مقاوم در برابر نور خورشید و آب
 • مناسب استفاده در فضا های مختلف و کیفیت خوب

مراکز پخش به کمک ارتباط با تولید کنندگان و عمده فروشان این زیرانداز ها از آنها تحویل گرفته و به مراکزی که در دفاتر خود ثبت نموده اند ارسال می دارند. هر شهر و منطقه درخواست متفاوتی برای این اجناس دارد و میزان عرضه و تقاضای آن متفاوت است.
در زنجیره خرید و فروش مراکز پخش واسط بین عمده فروش یا تولید کننده و صاحبان فروشگاه ها می باشند. در واقع بدون تلاش این گروه کار ارسال و توزیع با مشکل مواجه خواهد شد و در این زنجیره عدم پیوستگی و اشکال به وجود خواهد آمد.

راهنمای انتخاب زیراندازهای ورزشی

راهنمای انتخاب زیراندازهای ورزشیزیرانداز های ورزشی در بازار به مت نیز معروف هستند. این قطعات همان طور که از عنوان شان پیداست برای استفاده در هنگام ورزش به کار می روند. 
تجریه داشتن یک روز خوب و آغاز آن با انجام حرکات ورزشی مناسب تکمیل می شود و زیرانداز های ورزشی حلقه نهایی این زنجیره را تشکیل می دهند. این تجهیزات مناسب ورزش های مختلف مانند انواع ورزش های همگانی، یوگا، پیلاتس و ایروبیک می باشند. حرکات انجام شده در این ورزش ها به صورت ایستاده، خوابیده و نشسته انجام می شود که استفاده از زیرانداز به عنوان وسیله ای شخصی در آن اجتناب ناپذیر است. 
برای انتخاب یک زیرانداز مناسب که بتوان با کمترین آسیب ممکن و به راحتی به انجام حرکات ورزشی پرداخت، سایز و ضخامت زیرانداز از اهمیت خاصی برخوردار است. در مورد اندازه و سایز باید با توجه به قد اشخاص خریداری شود. البته این وسایل دارای اندازه های استاندارد هستند و در ضخامت و تعداد لایه ها و جنس رویه با یکدیگر تفاوت دارند. 

عمده فروشی بهترین زیراندازهای ورزشی

عمده فروشی بهترین زیراندازهای ورزشیدر ورزش کردن آنچه اهمیت دارد احساس خوب بعد از آن است که با یک سری وسایل مانند زیرانداز این هدف برآورده می شود. ورزش هایی مانند پیلاتس، ایروبیک و یوگا برای انجام حرکات مختلف نشسته و ایستاده یا خوابیده نیاز به زیراندازی دارند که نرم بوده و از کیفیت مناسب نیز برخوردار باشد. 
در مجموعه فروش لوازم ورزشی بهترین نمونه های زیرانداز قابل مشاهده و خریداری است. عمده فروشی های فعال در این حرفه وظیفه فروش و تامین این کالا را به نقاط مختلف کشور بر عهده دارند. در واقع این مراکز مکان هایی برای مراجعه فروشگاه های مختلف از سراسر کشور برای تامین اقلام مورد نیازشان می باشد.
عمده فروشان معمولا در بازار برای فروش خود تبلیغات زیادی مانند سایر روش های فروش انجام نمی دهند و فعالیت آنها بیشتر منحصر به تعداد معدودی از یک کالا می باشد. 

صادرات انواع زیراندازهای سنتی ایرانی

صادرات انواع زیراندازهای سنتی ایرانیزیرانداز های سنتی ایران، بخشی از بازار صادراتی کالا های ایرانی را به کشور های دیگر به خود اختصاص می دهند. کشور هایی همچون امارات متحده عربی، عراق، ایتالیا، انگلستان و چین از جمله وارد کنندگان این صنایع دستی ایران می باشند.
صادرات این تولیدات در مقادیر مشخص و طبق فهرست دریافتی از سوی کشور های دیگر به مقاصد آنها ارسال شده و هر ساله بخشی از آمار صادرات کالا های غیر نفتی را در کشور به خود اختصاص می دهد.
انواع زیرانداز سنتی شامل حصیر، گلیم، گبه، پلاس و زیلو می باشد که مشتریان خاص خود را در بازار های جهانی دارد.
برای افزایش میزان صادرات این محصولات حمایت های دولت مانند تخصیص تسهیلات به تولید کنندگان و بافندگان، کاهش مراحل اداری و سازمانی، برند سازی، تجاری سازی و بسته بندی مناسب می تواند اموری باشد که با اجرا و نظارت دولت در این زمینه می تواند گام های موثری قلمداد شود.

مشخصات زیراندازهای مسافرتی ساحلی

مشخصات زیراندازهای مسافرتی ساحلیساحل دریا یکی از زیباترین جلوه های طبیعی است که در خود نشانه ای از قدرت عظیم پروردگار دارد. برای نشستن در این مکان و لذت بردن از فضای آن نیاز به زیرانداز ساحلی است که مختص استفاده از این مکان یا مکان های مشابه طرحی و تولید شده است. از مشخصات این اقلام موارد زیر مهمترین آنها به شمار می روند:

 • قابل حمل بودن، سبک وزن، ضد آب، مقاوم و دارای استحکام
 • تولید در ابعاد متنوع، دارا بودن طیف رنگی مختلف و قابلیت شستشو

با خرید یک زیرانداز ساحلی مناسب و با کیفیت می توان تجربه های خوبی از کنار دریا و ساحل آن را در دفتر خاطرات خود رقم زد. 
شرکت های گوناگونی به تولید زیرانداز در مدل های مختلف می پردازند که قیمت زیرانداز مسافرتی ساحلی هر برند با برند دیگر متفاوت است.

خرید اینترنتی زیراندازهای کمپینگ ضد آب

خرید اینترنتی زیراندازهای کمپینگ ضد آبدر صورت در اختیار داشتن اینترنت و دسترسی به سایت های مختلف آن می توان خرید آنلاین را در اسرع وقت و با صرف کمترین زمان ممکن تجربه نمود. برای تهیه زیرانداز هایی با عنوان کمپینگ که ضد آب هستند، خرید اینترنتی زیر انداز یکی از گزینه های پیش روی است. 
مهمترین مزایای این شیوه خرید عبارت است از:

 • امکان دریافت خدمات و محصولات متنوع، امکان قدرت خرید بیشتر، کاهش هزینه های جانبی و حق گزینش

زیرانداز کمپینگ جهت سفر های کوتاه یا بلند مورد استفاده قرار می گیرند و به صورت چند لایه شامل دو یا سه لایه تولید می شوند که هر کدام قیمت خاص خود را دارند. این وسایل در انواع یک نفره و دو نفره ساخته می شوند که متقاضیان هر کدام می توانند نمونه دلخواه خود را خریداری نمایند. از لحاظ دوخت نیز دارای دوخت محکمی است که استحکام آن را افزایش داده است.
فروش زیرانداز مسافرتی به صورت اینترنتی در اسرع وقت و طبق آدرس ثبت شده در سایت جهت رفاه حال کسانی است که تمایل چندانی به خرید حضوری از بازار ندارند.

نمایندگی فروش انواع زیرانداز های ترک

نمایندگی فروش انواع زیرانداز های ترکدر مجموعه و دفاتر نمایندگی فروش انواع زیرانداز ۶ متری، زیرانداز ۹ متری و زیرانداز ۱۲ متری را می توان مشاهده نمود. 
قیمت زیرانداز مسافرتی با این تنوع ابعاد متفاوت بوده و ابعاد کوچک تر از مدل های ارزان آن می باشند. در مورد قیمت زیرانداز پیلاتس که مثالی از زیرانداز های ورزشی است به دلیل ابعاد استاندارد فقط از جهت جنس تفاوت قیمت در آنها مشاهده می شود. ضمن این که قیمت عمده زیرانداز با قیمت تک فروشی آن متفاوت بوده و توسط عرضه کننده تعیین می شود.
تولید زیرانداز سفری نیز توسط تولید کنندگان در دفاتر فروش آنها به مشتریان عرضه می شود. برخی مدل های زیرانداز از کشور ترکیه وارد می شوند و دارای کیفیت خاص خود هستند.
بهترین برند زیراندازو فروش زیرانداز سفری ارزان در تمامی مراکز و نمایندگی های فروش در معرض دید و مقایسه مراجعه کنندگان قرار می گیرد. دفاتر نمایندگی در نزدیک ترین محل سکونت امکان خرید و تهیه زیرانداز های داخلی و خارجی را فراهم می نماید.

لینک کوتاه:

3 فکر در مورد “ خرید اینترنتی زیرانداز | لیست قیمت عمده زیرانداز

 1. Angelika گفت:

  excellent points altogether, you simply gained a new reader.

  What could you recommend in regards to your submit that you made some days ago?
  Any sure?

  my web page: top restaruant in hickory nc

 2. free couples cams گفت:

  Thank so much for helping me.

  https://tinyurl.com/yyknufen

 3. webcam chat live گفت:

  How can I get more useful info?

  https://tinyurl.com/y4phswum

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟