این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات روبالشتی و روتختی و بالشت و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید ملحفه هتلی سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

جنس انواع ملحفه هتلی چیست؟قیمت روز ملحفه هتلی ست

پارچه ملحفه ای از پرفروش ترین پارچه های بازار به شمار می آید. از این پارچه برای ملحفه های هتل ها، بیمارستان ها، رومبلی، سرویس آشپزخانه و غیره استفاده می کنند. شرکت تولیدی برای تولید ملحفه هتلی از تمام پنبه استفاده می کند تا مرغوب تر باشد و بیشتر از ملحفه های ساده استفاده می کنند. ملحفه مناسب برای هتل باید  از لطافت مناسبی برخوردار باشد تا رضایت مهمانان را جلب کند.

شرکت تولید ملحفه هتلی سفید

جنس انواع ملحفه هتلی چیست؟

جنس انواع ملحفه هتلی چیست؟ سرویس ملحفه هتلی باید  از لطافت بالایی برخوردار باشد و بهترین جنس نوع ملحفه که در هتل ها از آن استفاده می کنند از نوع پنبه است که صددرصد در آن پنبه بکار برده شده است. در بازار پارچه هایی که به فروش می رسد از نوع خارجی و چینی است که استقبال مردم بیشتر پارچه های خارجی می باشد. عمدتاً خرید پارچه از نوع ساتن است. به دلیل اینکه پارچه ساتن در کارخانجات ایران تولید نمی شود نمونه خارجی آن در بازار وجود دارد که مشتریان خودش را هم به دنبال دارد.  برای اینکه تشخیص دهیم ملحفه خوب و باکیفیت چه ویژگی هایی دارد می توانیم با لمس کردن پارچه و شناختی که از الیاف داریم به ما کمک کند تا ملحفه با کیفیت انتخاب کنیم. بهتر است از فردی که از اطلاعات کافی در مورد الیاف پارچه دارد کمک گرفته شود. در هتل ها بیشتر از ملحفه سفید و ساده استفاده می کنند پس نیاز به شناخت رنگ الیاف نیست و  عمدتاً جنس پارچه ها از نوع تترون است. در تابستان بیشتر از جنس پارچه ای که از  پنبه سرد بکار برده شده خریداری می کنند تا خنک تر به نظر برسد و رضایت مشتری و همچنین کمترین هزینه در مصرف برق داشته باشند. هتل ها برای اینکه هزینه آنها زیاد نباشد به صورت عمده خریداری می کنند.

قیمت روز ملحفه هتلی ست

قیمت روز ملحفه هتلی ست
هتل ها بیشتر از ملحفه های سفید ساده استفاده می کنند. در کل پارچه های ساده و از یک جنس، ارزانتر از پارچه های طرحدار می باشد. عرض پارچه ها هم خیلی تاثیر در قیمت می گذارد. بیشتر عرض مورد استفاده هتل ها عرض های 2 و 3 متر می باشد که با توجه به ضخامتی که دارند قیمت آن ها هم فرق می کند. پارچه های تترون ملحفه در رنگ های شیری، کرم قهوه ای که با توجه به دکور هتل ها خریداری می شود بیشترین فروش را دارند. ولی امروزه به دلیل قیمت های زیاد پارچه ها بیشتر هتل ها از ملحفه های ست دوخته شده که در بازار موجود می باشد و قیمت پایین تری نسبت به پارچه های آماده نشده دارد خریداری می کنند. جنس پارچه، طرح و مدل پارچه و غیره  تاثیر زیادی در قیمت ملحفه در بازار دارد.

مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات روبالشتی و روتختی و بالشت و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید